ارسال بسته غذایی و میوه به منزل دو کودک مبتلا به سرطان

بسته‌های غذایی برای کودکان مبتلا به سرطان

به گزارش روابط عمومی بنیاد شمیم مهر استان اردبیل، به همت بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست و مبتلا به سرطان استان اردبیل، صبح امروز یکشنبه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲ بسته غذایی شامل میوه، ماهی، گوشت، عدس، روغن و ماکارونی به منزل دو کودک مبتلا به سرطان ارسال شد.

گفتنی است براساس دستور پزشک معالج این دو کودک مبتلا به سرطان که خواهر و برادر هستند ماهانه این بسته غذایی و میوه به منزل آنها تحویل داده خواهد شد.بنیاد شمیم مهر استان اردبیل با همکاری بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست و مبتلا به سرطان، صبح امروز یکشنبه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲، بسته‌های غذایی حاوی میوه، ماهی، گوشت، عدس، روغن و ماکارونی به منزل دو کودک مبتلا به سرطان ارسال کرد. این دو کودک که خواهر و برادر هستند، به دستور پزشک معالج ماهانه این بسته‌های غذایی و میوه‌ها را دریافت خواهند کرد.

این نیکوکاری به منظور حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و کمک به رفع نیازهای غذایی آن‌ها انجام می‌شود. از این طریق، بسته‌های غذایی حاوی مواد غذایی مختلف و میوه‌ها کمکی به بهبود وضعیت تغذیه‌ای این دو کودک مبتلا به سرطان خواهد بود.

امیدواریم که این اقدامات نیکوکارانه و حمایت‌ها، به بهبود وضعیت سلامتی و رونق روحی کودکان مبتلا به سرطان در استان اردبیل کمک شایانی کند و آن‌ها را در مسیر بهبودی و شفای کامل همراهی کند.

اینگونه اقدامات نشان از اهمیت ویژه‌ای است که جامعه به موضوعات مرتبط با کودکان مبتلا به بیماری‌های جدی نهادینه می‌کند و نشان از تلاش‌های فراگیر در جهت بهبود شرایط آن‌ها دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top