ماموریت

کارکنان و داوطلبان شمیم مهر اردبیل پیوسته در تلاشند تا با  اشاعه فرهنگ کمک به همنوع، دنیای کودکان مبتلا به سرطان را رنگی تر نموده و در کنار پدران و مادران رنج کشیده سختی بیماری کودکانشان را سهل تر نمایند. اين مؤسسه ی  خيريه کاملاً مردم‌نهاد، غيرانتفاعی، غيرسياسی و غيردولتی است و با کمکهای اشخاص حقيقی و حقوقی و انواع کمک‌های بشردوستانه ملّي و بين‌المللي اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می‌شود.
شمیم مهر اردبیل شفافیت، پاسخگویی و قدرشناسی از خیّرین نوع دوست را سه اصل اساسی در کارهای خود می داند و با تکیه براین سه اصل توانسته است با جلب اعتماد عمومی، منابع مالی مناسبی را در جهت نیل به اهداف خیرخواهانه ی حمایتی از کودکان بیمار کسب نماید.
شمیم مهر با تأکید بر بهبود مستمر در کارایی و اثربخشی فعالیتهای مؤسسه، خود را نسبت به استفاده بهینه از منابع و دستیابی به نتایج قابل قبول در قبال تسریع و تسهیل خدمت رسانی به اعضای تحت پوشش مسئول می‌داند و با همیاری خیّرین و گروههای مختلف مردمی که اهتمام به امور خیر دارند،  توسعه سازمان و رشد منابع جهت پایداری در ارائه خدمات را در اولویت کارهای خود می داند.

اسکرول به بالا