توزیع میوه و بسته غذایی در بین کودکان بستری بخش خون و انکولوژی بیمارستان بوعلی

توزیع میوه و بسته غذایی در بین کودکان بستری

به گزارش روابط عمومی بنیاد شمیم مهر استان اردبیل، به همت بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست و مبتلا به سرطان استان اردبیل، صبح امروز یکشنبه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲ تعداد ۱۳ بسته میوه و بسته غذایی در بین کودکان بستری بخش خون و انکولوژی بیمارستان بوعلی توزیع شد. گفتنی است توزیع میوه و بسته های غذایی، دوبار در هفته توسط بنیاد شمیم مهر استان اردبیل انجام می گردد.بنیاد شمیم مهر استان اردبیل با همکاری بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست و مبتلا به سرطان، به منظور حمایت از کودکان بستری در بخش خون و انکولوژی بیمارستان بوعلی در تاریخ ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲، صبح امروز، ۱۳ بسته میوه و بسته‌های غذایی را توزیع کرد. این اقدام با هدف ارتقاء سطح تغذیه و رفاه کودکان در شرایط دشوار بستری شدن به علت بیماری سرطان، انجام شد.

همچنین اعلام شد که این بنیاد هر هفته دوباره به منظور حمایت از این کودکان بیمار، توزیع میوه و بسته‌های غذایی را انجام خواهد داد. این تلاش‌ها به منظور ارتقاء کیفیت زندگی و ایجاد شادی و امید در دل کودکان بیمار، بسیار قابل تقدیر است و نشان از توجه و اهمیتی است که به مسئله حمایت از کودکان مبتلا به بیماری‌های جدی، به ویژه سرطان، داده می‌شود.

اینگونه اقدامات مؤسسات خیریه و بنیادها نقش بسیار مهمی در حمایت از افراد محتاج دارند و بهبود کیفیت زندگی آنها را در مواقع دشوار تسهیل می‌کنند. امیدواریم که با ادامه این کارها و تلاش‌ها، بهبودی بیشتری در شرایط زندگی افراد مبتلا به بیماری‌های جدی رخ دهد و همگامی و همدلی جامعه در این بخش، به اهداف انسانی بزرگتری منجر شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top