خانم نصیبه فرازی مجد، خیّر نیکوکار و نیک اندیش بنیاد شمیم مهر استان اردبيل درگذشت

با نهایت تأثر و تأسف، خبر درگذشت خانم نصیبه فرازی مجد، خیره نیکوکار و نیک‌اندیش بنیاد شمیم مهر استان اردبیل را دریافت کردیم. این واقعیت تلخ، در دل همه ما، به ویژه اعضای بنیاد شمیم مهر و اهالی استان اردبیل، احساس تأثر و اندوه عمیقی را به وجود آورده است.

خانم نصیبه فرازی مجد با سال‌ها خدمت و فعالیت پر از اخلاص، تفکر انسان‌مدارانه و اهتمام به رشد و ترقی جامعه استان اردبیل، در بنیاد شمیم مهر فعالیت‌های بسیاری را انجام داده و به اهداف خیریه و اجتماعی این بنیاد پیشگامی کرده است. او با همت و تلاش‌های خود، زمینه‌های مختلفی از جمله آموزش، بهبود معیشت، حمایت از زنان و کودکان، مراقبت از افراد آسیب‌پذیر و بیشتر را در دستور کار قرار داده و برای رسیدن به هدف کلان خدمت به جامعه تلاش کرده است.

خانم نصیبه فرازی مجد با تفکری پویا و آگاهانه، توانسته است افکار مثبت و خیرخواهانه‌ای را در میان افراد جامعه به ارمغان آورده و با همکاری و همفکری آنها، به تحقق برخی از اهداف اجتماعی بنیاد شمیم مهر دست یافته باشد. وی برای همگان الگویی از پشتکار، ایثار، وفاداری به اهداف انسانی و اخلاقی بوده است.

از ارتباط انسانی و روابط اجتماعی نیکویی که خانم نصیبه فرازی مجد با اطرافیان و همکاران خود برقرار می‌کرد، به عنوان یک نمونه باورنکردنی از همدلی و همزیستی مسئله کرده است. حضور وی در میان ما، همیشه به عنوان یک خاطره‌ی زنده و یک الگوی برای کاری که ادامه می‌یابد، خواهد ماند.

در این لحظه‌ی دلخراش، با خانواده، دوستان، همکاران و همه افرادی که با خدمت و فعالیت‌های انسان‌دوستانه این بزرگوار همکاری داشته‌اند، همدردی می‌کنیم. امیدواریم که خداوند به آن مرحومه رحمت واسعه‌ای بدهد و خانواده محترمش را در این مصیبت بزرگ به شکل مناسبی تسلیت کند. از زحمات وی در راه خدمت به جامعه‌ی محلی و اجتماعی سپاسگزاریم و برای آنها آرزوی ادامه‌ی این مسیر با انگیزه و انرژی داریم.

با احترام،
بنیاد شمیم مهر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top