کلینیک دندان پزشکی شمیم مهر

کلینیک دندانپزشکی شمیم مهر

زندگی کودکان مبتلا به سرطان مانند دندان خرابی است که نمی توانید پوسیدگی اش را نادیده بگیرید. کرم خوردگی ذره ذره ی زندگی و بدن آن ها را احاطه کرده است و تنها چاره ی درمان آن این است که در وهله ی اول ریشه ی فاسد شدن آن را بخشکانید.  اما خیلی وقت ها ریشه ی این فساد بدون اینکه بدانیم دامن گیرمان می کند.

یک حفره ی کوچک در نهایت تبدیل به یک غار عمیق خواهد شد و آن موقع به خودتان می آیید که تنها یک پوسته از آن باقی مانده است. مجبور می شوید در نهایت به دست مته ی دندانپزشک داده تا پوسیدگی اش را برایتان درمان کند.

دندان پزشکی شباهت زیادی به بیماری سرطان دارد. در دندان پزشکی پوسیدگی دندان ها درمان می شود و در درمان سرطان پوسیدگی جسمی و روحی! هدف از احداث کلینیک دندانپزشکی  شمیم مهر، کمک به خانواده ی کودکان مبتلا به سرطان است. این کلینیک در ساختمان بنیاد حمایت از کودکان سرطانی و بی سرپرست شمیم مهر راه اندازی شده است که در ادامه بیشتر درباره ی آن می خوانید.

 

روش های کمک به شمیم مهر را بیشتر بشناسید.

 

کلینیک دندان پزشکی و باید ها و نباید ها

همه ی ما درد دندان را تجربه کرده ایم و می دانیم که چقد زجر آور و غیر قابل تحمل است. وقتی دچار پوسیدگی دندان می شویم به دنبال یک مطب دندان پزشکی یا کلینیک می گردیم تا درد آن را هر چه زودتر رفع کنیم. درمان پوسیدگی و بیماری های مربوط به لثه با جرم گیری و ترمیم رفع می شود و یک دکتر عمومی دندانپزشک نیز می تواند این کار را انجام دهد. ولی بعضی از بیماری های مربوط به دندان که تخصصی هستند از عهده ی دندان پزشک عمومی بر نمی آید.

چه زمانی باید به دندان پزشک متخصص رجوع کنیم؟ در کلینیک دندان پزشکی شمیم مهر، دندان پزشک عمومی شبانه روز در اختیار ارباب رجوع قرار دارد. در صورتی که تشخیص دهد مشکل دندان شما نیاز به تخصص بیشتر دارد، به یک متخصص معرفی کرده و شما را به ایشان ارجاع می دهند. چرا که تجهیزات و تخصص دندانپزشکان متخصص بیشتر است و در صورت بروز مشکل، می توان آن را به راحتی حل کرد.

کلینیک دندانپزشکی شمیم مهر

این کلینیک به نام برادر خانم دکتر حسین زاده ی نمین، برای اولین بار تاسیس شد. هدف این کلینیک کمک به کودکان مبتلا به سرطان و خانواده ی آن ها است. در این کلینیک خدمات عمومی دندان پزشکی به صورت رایگان برای خانواده ی کودکان مبتلا به سرطان و به صورت نقدی و اقساطی برای عموم مردم ارائه می شود.

این کلینیک از دندان پزشکان حاذق و با سابقه تشکیل شده است که شبانه روز در خدمت عموم مردم هستند. در صورت مراجعه به این مرکز، با چکاپ دندان، مشکلات دندان شناسایی و زمان مراجعه ی بعدی تعیین می گردد.

خدمات دندانپزشکی شمیم مهر

مزیت های کلینیک دندانپزشکی شمیم مهر

کلینیک شمیم مهر جدا از داشتن کادر مجرب و خدمات بی نظیری که ارائه می دهد، کمکی به خانواده ی کودکان مبتلا به سرطان چه از لحاظ خدمات دندانپزشکی و چه از لحاظ مالی می شود.

شما می توانید با مراجعه به این مرکز نه تنها مشکل دندان خود را رفع کنید بلکه در کار خیر نیز سهیم شوید. این یعنی با یک تیر، دو نشان زدن!

قرار گرفتن به صورت کاملا رایگان برای خانواده های کودکان مبتلا به سرطان و نیازمند، از دیگر مزیت های کلینیک است.

مزیت های کلینیک دندانپزشکی شمیم مهر

 

وجه تمایز کلینیک دندانپزشکی شمیم مهر با بقیه کلینیک ها

 1. در مکانی دنج و آرام قرار دارد.
 2. مکان استرلیزه و بهداشت به طور کامل رعایت میشود.
 3. از بهترین تجهیزات و امکانات در این مکان استفاده میشود.
 4. ارائه انواع خدمات به بهترین شکل ممکن
 5. دارای پرسنل خوش اخلاق و مجرب
 6. نوبت دهی سازماندهی شده
 7. چکاپ ماهانه
 8. ارائه خدمات به صورت اقساطی با طرف قراردادها (بیمه تکمیلی: نیروهای مسلح، ایران، دی، بانک ها و…)

خدمات کلینیک دندانپزشکی شمیم مهر

خدماتی که در کلینیک دندان پزشکی شمیم مهر انجام میگیرد به صورت زیر است:

 • دندان کشی
 • عصب کشی
 • ترمیم ( پرکردن دندان)
 • بلیچینگ( جرم گیری دندان)
 • ایمپلنت
 • روکش

"</p

برای آشنایی بیشتر با خدمات مددکاری شمیم مهر به سایت روبه رو مراجعه کنید: خدمات مددکاری شمیم مهر

تجهیزات بهترین کلینیک دندانپزشکی

بزرگترین وجه تمایز یک کلینیک دندانپزشکی خوب، داشتن تجهیزات به روز و پیشرفته است. با داشتن تجهیزات کامل و به روز، بیمار، در زمان معالجه، درد کمتری احساس خواهد کرد و در نتیجه کیفیت و طول عمر درمان نیز افزایش خواهد یافت.

تجهیزات بهترین کلینیک دندانپزشکی

رادیولوژی کلینیک دندانپزشکی شمیم مهر

کلینیک دندانپزشکی شمیم مهر در صورت نیاز به عکس تکی با دستگاه، نسبت به عکس اقدام می کند. ولی اگر نیازی به عکس کامل برای ریشه یابی مشکل دندان باشد، معرفی نامه ای به آزمایشگاه رادیولوژی میفرستند. تا عکس برداری انجام گیرد و در صورتی که افراد جزو خانواده های مبتلا به سرطان باشند به صورت رایگان از این خدمات استفاده کنند.

 

سخن پایانی

خدمات دندانپزشکی شمیم مهر برای خانواده افراد مبتلا رایگان ولی برای عموم افراد ۳۰% کمتر از تعرفه های مربوط به درمانگاه های خصوصی می باشد. چه بهتر که شریک کار خیر  و علاوه بر معالجه درد دندان، دلخوشی برای خانواده های کودکان مبتلا به سرطان باشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top